April 23, 2021, Friday
२०७८ बैशाख १०
ताजा अपडेट
ताजा अपडेट ×

वाग्मती प्रदेशसभा बैठक माओवादीद्धारा अवरुद्ध

 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

काठमाडौ – माओवादी केन्द्रले वाग्मती प्रदेशसभा बैठकमा अवरोध सिर्जना गरेको छ । सरकारले आफूहरुले सदनमा उठाएको प्रश्नको चित्तबुझ्दो जवाफ नदिएको भन्दै प्रमुख प्रतिपक्षी दल माओवादीले बुधबारको संसद् बैठक अवरुद्ध पारेको हो ।

माओवादीले प्रदेश सरकारको वैधानिकतामाथि प्रश्न गर्दै विद्युतीय बस खरिद, बजेटको बाँडफाँड तथा नीति तथा कार्यक्रमको विषयमा प्रश्न उठाउँदै प्रदेशसभामा अवरोध गरेको थियो ।

Advertisement


बुधबारको बैठकमा मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले अविश्वासको प्रस्ताव, बजेटको वितरण र नीति तथा कार्यक्रमका विषयमा सदनमा उठाएको प्रश्नको जवाफ दिएका थिए प्रदेशसभाको अर्को बैठक बिहीबार बिहान ११ बजेका लागि बोलाइएको छ ।


 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares