May 17, 2021, Monday
२०७८ जेष्ठ ४

कोरोनाका कारण ग्याँस आपूर्ति प्रभावित हुने आशंका

 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

काठमाडौं – नेपाल एलपी ग्याँस उद्योग सङ्घले आफूसँग भएको खाना पकाउने खाली ग्याँस सिलिण्डर भरेर राख्न उपभोक्तासँग आग्रह गरेको छ । विगतमा कोरोनाका कारण भएको लकडाउनमा पनि ग्याँस आपूर्ति अभाव हुन नदिएको र फेरि कोरोना संक्रमण बढ्दै गएकोले आपूर्ति प्रभावित हुने आशङ्कामा खाली ग्याँसका सिलिण्डर तत्काल भरेर भण्डारण गर्न सङ्घले भनेको छ ।

सहज तरिकाले आपूर्ति व्यवस्था गर्न नेपाल आयल निगमले बुधबार सङ्घलाई खाली सिलिण्डर भरेर भण्डारण गर्न पत्राचार गरेको थियो । सोहीअनुसार सङ्घले उपभोक्तालाई खाली सिलिण्डर भर्न अपिल गरेको छ । भारत विश्वकै सबैभन्दा बढी दैनिक कोरोना प्रभावित हुनेहरुको मुलुक बनिरहेको छ । यस्तो अवस्थामा आपूर्ति प्रभावित हुनसक्ने सम्भावना रहन्छ ।

Advertisement


 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares