April 23, 2021, Friday
२०७८ बैशाख १०
ताजा अपडेट
ताजा अपडेट ×

च्याम्पियन्स लिग फुटबलको क्वाटरफाइनलमा म्यानचेस्टर सिटीको जित

 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

एजेन्सी – च्याम्पियन्स लिग फुटबल अन्तर्गत क्वाटरफाइनलको पहिलो लेगमा इंग्लिस क्लब म्यानचेस्टर सिटीले जित निकालेको छ । मंगलबार राति भएको खेलमा सिटीले जर्मन क्लब बोरुसिया डर्टमण्डलाई २–१ गोल अन्तरले पराजित गरेको हो । सिटीलाई जित दिलाउन केभिन डी ब्रुएन र फिल फोडेनले एक-एक गोल गरे ।

डर्टमण्डका मार्को रिउसले एक गोल फर्काए । घरेलु मैदानमा १९ औं मिनेटमा ब्रुएनले गोल गर्दै सिटीलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए भने ८४ औं मिनेटमा रिउसले गोल गर्दै डर्टमण्डलाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए । त्यसपछि खेलको ९० औं मिनेटमा फोडेनले गोल गर्दै सिटीलाई २–१ को जित दिलाए ।

Advertisement

यस जितसँगै सिटीले सेमिफाइनल पुग्ने सम्भावना बलियो बनाएको छ । डर्टमण्डको मैदानमा हुने दोस्रो लेग अप्रिल १४ मा हुनेछ ।


 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares