October 30, 2020, Friday
२०७७ कार्तिक १४
ताजा अपडेट

कर्णालीका मुख्यमन्त्रीविरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

सुर्खेत – सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) कै सांसदले कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीविरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गराएका छन् । नेकपाका १८ जना सांसदहरुले आइतबार हस्ताक्षर गरेर सांसदहरुको टोली आइतबार दिउँसो नै  प्रदेशसभा सचिवालयमा प्रस्ताव दर्ता गराएका छन् ।

अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गराउनेहरुमा पूर्वमन्त्री यामलाल कँडेल, प्रदेश सरकारकी उपसभामुख पुष्पा घर्तीमगर र नेकपाका कर्णाली प्रदेशका संसदीय दलका प्रमुख सचेतक गुलाबजंग शाहलगायत रहेका छन् । प्रस्तावमा शाही नेतृत्वको प्रदेश सरकारले कम गर्न नसकेको भन्दै जनस्तरमा पार्टी र सरकारको उपस्थिति फितलो भएको उल्लेख गरिएको छ । प्रस्तावमा यथासिघ्र प्रदेश सभाको बैठक बोलाएर मार्ग प्रशस्त गर्न र प्रस्तावलाई नियमअनुसार निर्णय गराउन अनुरोध गरिएको छ ।   

Advertisement


 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares