October 27, 2020, Tuesday
२०७७ कार्तिक ११
ताजा अपडेट

काठमाडौं उपत्यकामा थपिए १६८४ संक्रमित

 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

काठमाडौं – पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा १६८४ कोरोना संक्रमित थपिएका छन। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौंमा १ हजार २९६ , ललितपुरमा २९३ र भक्तपुरमा ९५ जनालाई कोरोना संक्रमण देखिएको छ।

उपत्यकामा कोराना संक्रमितको संख्या ३३ हजार ७७१ पुगेको छ। काठमाडौंमा २७ हजार २९३, ललितपुरमा ३ हजार ६९० र भक्तपुरमा २ हजार ७८८ संक्रमित पुगेका छन्। पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ३ हजार ४३९ जना संक्रमित भएका छन्।

Advertisement

संक्रमितको संख्या ९४ हजार २५३ पुगेको छ। संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या २४ घण्टामा १ हजार १२६ छ। योसँगै हालसम्म ६८ हजार ६६८ पुगेको छ। आज देशभर २५ हजार ७ जना सक्रिय संक्रमित छन्।


 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares