May 17, 2021, Monday
२०७८ जेष्ठ ४

एमाले महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक सुरु

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

काठमाडौं – नेकपा एमाले महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठक बालुवाटारमा सुरु भएको छ । आज (शुक्रबार) को बैठकमा वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल समूहका सांसदहरुले दिएको स्पष्टीकरण पत्रको जवाफबारे निर्णय हुने नेताहरुले जानकारी दिएका छन् ।

गएको ६ वैशाखको बैठकबाट निर्णय गराएर अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेता नेपालसहित २७ संघीय सांसद र कर्णाली प्रदेशका पाँच प्रदेशसभा सदस्यलाई स्पष्टीकरण सोधेका थिए । ओलीले सोधेको स्पष्टीकरणको जवाफ सबै नेताहरुले बुझाइसकेका छन् ।

Advertisement

यस बाहेक नेताहरुको कार्यविभाजन, उपनिर्वाचन, प्रदेश सरकार लगायतबारे छलफल गर्ने कार्यसूची तय भएको छ । आजको वैठकमा वरिष्ठ नेताद्वय माधवकुमार नेपाल र झलनाथ खनाल पक्षका कोही पनि उपस्थित छैनन् । नेपाल-खनाल पक्षले यसअघि नै वैठकमा उपस्थित नहुने बताइसकेको थियो ।


 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares