April 23, 2021, Friday
२०७८ बैशाख १०
ताजा अपडेट
ताजा अपडेट ×

दाहाल-नेपाल पक्षद्धारा निर्वाचन आयोगमा लिखित असन्तुष्टि पेश

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

काठमाडौँ – नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल-नेपाल पक्षले निर्वाचन आयोगलाई लिखित रूपमै आफूलाई मान्यता दिन ढिलाइ गरेकोमा प्रश्न उठाएको छ । शुक्रबार दिउँसो दाहाल-नेपाल पक्षका नेताहरु निर्वाचन आयोग कार्यालयमा पुगेर बहुमतबाट सबै प्रक्रिया पूरा गर्दा पनि निर्वाचन आयोगले मान्यता नदिएकोमा लिखित रुपमा आफ्नो असन्तुष्टि व्यक्त गरेका हुन् ।

नेकपा नेता लिलामणि पोखरेलले आयोगलाई आफ्नो पार्टीको तर्फबाट लिखित असन्तुष्टि पेश गरेको जानकारी दिए । दाहाल-नेपाल पक्षले प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिनेशकुमार थपलियालाई भेटेर लिखित पत्र दिएका थिए । आयोगले दाहाल नेपाल पक्षलाई आइतबारदेखि यस विषयमा छलफल थाल्ने गरि बैठक बोलाइएको जनाकारी दिएको नेता पोखरेलले बताएका छन् ।

Advertisement


 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share